Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.463 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 180°C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 140 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.