Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 2 × 5 cm |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Thermostat Adjustment Segments | 1 |
| Certification | ce, CE |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 180°C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | Less than 25 W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 180 °C |
| Brand Name | Hailicare |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Item Name | Portable Hair Straightener |
| Feature 1 | Mini Curling Iron Women Ceramic |
| Feature 2 | Women Ceramic Straightening Styling |
| Feature 3 | Curling and Straightened Dual-use Splint |
| Feature 4 | Straight Hair Splint Straight Hair |
| Feature 5 | Iron Ceramic Straightening Styling Tools |
| Material | ABS |
| Rated voltage | 5V |
| Interface current | 2A |
| Applicable | short hair, bangs, etc |
Instock
There are no reviews yet.