Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Wireless Portable, ION-, Thermostatically Operated, Anti Scalding |
| Material | ABS |
| Model Number | – |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Optimal styling time | 3-5 min. |
| Certification | ce |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Knob |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 140 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.