Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | Abiraterone acetate |
| Function | ION-, Thermostatically Operated, International Voltage, Anti Scalding |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Material of thermal plate/bar | aluminum |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Diameter of thermal conductor | 16-20 mm |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | Electric |
| Service life of thermal plate/bar | More than 50, 000 times |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 210 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 130 °C |
| Brand Name | Tinsol |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.