Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 180°C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 160 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
Instock
There are no reviews yet.