Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | ION-, Thermostatically Operated, Automatic Power off, International Voltage, Anti Scalding |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Optimal styling time | 3-5 min. |
| Certification | ce, RoHS, CE |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Max. temperature | 220 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | Less than 25 W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | 160 °C |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Straightening Brush | Hair Straightening Comb |
| Hair Straightener Comb | Electric Hair Straightener |
| Curler Brush | Electric Hot Comb |
Instock
There are no reviews yet.