Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Diameter of thermal conductor | 16-20 mm |
| Certification | ce, RoHS, pse, PSB, FCC, CCC |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 210 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 120 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Hot sales countries | Korea, Spain, France, England, Brazil, United States, Chile, Mexico an |
Instock
There are no reviews yet.