Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 10 cm |
| Model Number | 88360 |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Optimal styling time | More than 5 min. |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Max. temperature | 220 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 40W-59W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 160 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.