Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 4 cm |
| Certificate Number | CTT 190930608EN |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Features | outdoor |
| Model Number | PQT1020 |
| Warning | Keep away from fire |
| Material | Wood |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Accept | wholesale, dropshipping |
| using | Baby toy swing |
| shape | Hanging hammock |
| toys | Baby hanging toy hammock |
| suit | 0-12 months, 4-6 months |
| Certificate | EN71, ASTMF, BPA Free, CPSIA, CE |
| Weight | 1.6kg |
| Colors | 4 colors |
Instock
There are no reviews yet.