Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Wireless Portable |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Digital |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 180 °C |
| Brand Name | Moajaza |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Name | Hair Straightener |
| Feature 1 | Curling Iron Portable Mini Comb |
| Feature 2 | Anti-Scald Teeth USB Rechargeable 1500mAh Lithium Battery |
| Feature 3 | Anti-Scald Cordless Hair Straightener |
| Material | ABS |
| Color | Grey |
| Temperature | Three-temperature adjustment, green light 75 °, orange light 85 °, red light 95 ° |
Instock
There are no reviews yet.