Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.404 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry |
| Min. temperature | Less Than 80 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.