Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 46 × 17 cm |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Features | Sports |
| Model Number | Baby swing |
| Warning | It is necessary to confirm whether the door beam is stable before use |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Color | Red, Purple |
| Type A | Bouncing chair |
| Type B | Bouncing chair+Bracket |
| Type C | Bouncing chair+Bracket+Swing |
Instock
There are no reviews yet.