Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Production License | 20180321 |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | DEXE Temporary hair coloring |
| NET WT | 400ml |
| Ingredient | plant making |
Instock
There are no reviews yet.