Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Wash Rice Water |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | JXD22121403 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 500ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Item Shelf Life | 3 Years |
| Suitable For | Supple, Damage Repair, Anti Hair Loss, Hair Growth Fast |
| Hair Care | Anti Dandruff Shampoo |
Instock
There are no reviews yet.