Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plant |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Batana Oil Shampoo |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | HOEGOA |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Brand | Hoegoa |
| Feature 1 | Anti Hair Loss Products |
| Feature 2 | Scalp Refreshing Shampoo |
| Feature 3 | Repair Hair Root |
| Feature 4 | Hair Healthier Thicker |
| Feature 5 | Hair Regrowth |
| Feature 6 | Shampoos Cleansing Care |
Instock
There are no reviews yet.