Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 |
| Hair Type | Normal |
| NET WT | 200ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| feature1 | cabello |
| feature2 | hair dye |
| feature3 | tinte para el cabello |
| feature4 | hair color |
| feature5 | shampoo tinte natural para el cabello |
| feature6 | hair colour |
| feature7 | hair coloring products |
| feature8 | hair dye shampoo |
| feature9 | tinte para el cabello permanente |
| feature10 | tintura para el cabello |
Instock
There are no reviews yet.