Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Quantity | 1 pcs, 1pc |
| Model Number | Hair dye cream, Dye shampoo |
| Hair Type | All |
| NET WT | 500ml, 500ml |
| Gender | Unisex, Male and female |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | ginger, goji, Ginseng, polygonum multiflorum |
| Item Type | Hair Color |
| Color | Black |
| Hair tye | All kinds |
| Function | Healthy hair dye |
| Feature | Easy use, Heathy ingredients, 5 mins hair dye |
Instock
There are no reviews yet.