Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml/500ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Feature 1 | 100ml Natural Herbal Hair Dye Shampoo |
| Feature 2 | 3 in 1 Hair Color Shampoo |
Instock
There are no reviews yet.