Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Ingredient | black hair |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | hair dye |
| NET WT | 500ml |
| Gender | Unisex |
| Item Type | shampoo |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Function | Hair |
| Cosmetics characteristics | Use effect |
| Hair type | Temporary Hair Colorant |
| Category | Hair dye |
| effect | hair natural black |
Instock
There are no reviews yet.