Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Quantity | 1pc |
| NET WT | 100ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.