Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.452 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | 100ml |
| Model Number | anti baldness |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | ouhoe |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | shampoo |
| Type 1 | hair loss treatment shampoo |
| Type 2 | anti dandruff shampoo |
| Type 3 | thickening hair shampoo |
| Type 4 | nourishing scalp |
| Type 5 | strengthen hair root |
| Type 6 | repair hair treatment |
Instock
There are no reviews yet.