Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | 1pc / 2pcs / 3pcs |
| Model Number | Rosemary Scalp Exfoliator |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100g / 200g / 300g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | HOEGOA |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.