Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural plant extracts |
| Quantity | 1pcs/3pcs |
| Model Number | vip009 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 20ml/60ml |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | shampoo, natural dye shampoo for hair |
| Product Name | Natural Plant Herbal Extract Mild Hair Dye Cream |
| Effect | Prevent White Hair, Make Hair Black Again, Herbal Hair Fall Treatment/black Natural |
| Function | Shampoo to dye gray White Hair Treatment, White White to Black Natural Color Repair serum |
| Advantage | 5 Minutes Change Hair Color Non-irritating |
| Feature1 | Natural hair dye, Easy to use |
| Feature2 | Natural and gentle plant extracts strengthen hair fibers from the inside out, deeply nourish the scalp, and have effective hair repair effects, making hair shiny, soft, smooth, without any side effects, anti allergic, non irritating, and avoiding any irritation or damage to the hair. Save time and money, naturally cover white hair, achieve long-lasting hair dyeing effect, and do not need to go to the hair salon frequently. |
| Color | Coffee color, chestnut brown, natural black |
| Suitable for | Suitable for all types of hair, including thick, fine, and normal density hair, as well as straight or curly hair texture. Effectively covers white hair and is no longer affected by it. Nourishing and repairing hair |
| Quality Inspection | Qualitied, Professional Cosmetics makeup |
| Expiration Date | Three Years, Fast Hair Dye, Hair Darkening, Cover Gray White Hair |
Instock
There are no reviews yet.