Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | Color Shampoo |
| Model Number | Bright Hair Dye |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Item 1 | Black Hair Restore |
| Item 2 | Repair Damaged Hair |
| Item 3 | Black Hair Color Dye |
| Item 4 | Grey Hair Coverage |
| Item 5 | Strengthening Hair Roots |
| Item 6 | Hair White To Black |
Instock
There are no reviews yet.