Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural plants |
| Quantity | Polygonum Shampoo |
| Model Number | Natural Darkening Liquid Shampoo |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml, 100ml |
| Gender | Female |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo, Hair Dye Shampoo |
| Function1 | Promote Hair Repair |
| Function2 | Offer Nourishment For Hair |
| Function3 | Scalp Oil Control |
| Function4 | Itchy Relief Shampoo |
| Function5 | Stimulate Hair Growth |
Instock
There are no reviews yet.