Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.131 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 4 × 4 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | Hair Care Shampoo |
| Model Number | Moisturizing Shampoo |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Feature 1 | Hair Straightener Shampoo |
| Feature 2 | Smooth Hair |
| Feature 3 | Hair Smoothing |
| Feature 4 | Hair Cleaning |
| Feature 5 | Clean Hair |
| Feature 6 | Hair Scalp Massager |
Instock
There are no reviews yet.