Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | as show |
| Quantity | 1 |
| Model Number | 1 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 60g |
| Gender | Female |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.