Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LMT24101509 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 100ml |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Function | Oil control, smooth, gentle cleansing |
Instock
There are no reviews yet.