Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15*10*15cm |
| Material | alloy |
| Model Number | Hair Inject Machine |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Braider |
Instock
There are no reviews yet.