Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2pcs |
| Material | plastic |
| Model Number | CPDB21B69 |
| Brand Name | genenic |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
| Type: | Hair Stick |
| Color: | Black |
| Unfolded Length: | approx. 13.5cm/5.3inch |
| Package Include: | 2 x Hair Updo Styling Bun Maker |
| Item Name: | Hair Updo Styling Bun Maker |
| Type 1 | Brand new and high quality |
| Type 2 | Created for beauty hair styling |
| Type 3 | Donut Bun Clip Tool |
| Type 4 | Maker Holder |
| Type 5 | French Twist |
| Type 6 | Hair Styling |
| Type 7 | Women Hair Sticks |
| Type 8 | Hair Clip |
| Support | Wholesale and Drop Shipping |
Instock
There are no reviews yet.