Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 6-14cm, S, M, L |
| Material | Plastic |
| Model Number | A0073-01 |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Braider |
| Color | Black, Beige, Coffee |
| Function | Donut Shaper |
| Description | New |
| Features | Donut Shape Hair Styler, Keep Your Hair Neat and Tidy |
| Package Included | 1 x Hair Bun Ring |
| Support | Wholesale/ Dropshipping |
| 01 | Braids Beauty Trendy |
Instock
There are no reviews yet.