Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 4 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 21.5cm |
| Material | Plastic |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
Instock
There are no reviews yet.