Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | about 40cm(15.75in) |
| Material | heat resistant fiber, cloth |
| Model Number | Girls Braided Ponytail |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
Instock
There are no reviews yet.