Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 35 × 25 cm |
| Type Number | 3238721594 |
| 3C | Type |
| Barcode number | 3238721594 |
| Barcode | Yes |
| Certification | 3C |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Features | Sports |
| Warning | Pay attention to secure installation |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y |
| Model number | SLC1443 |
| Package size | 43*21*14CM |
| weight | 1.85 kg |
| material | Pure cotton |
| Maximum bearing capacity | 30 kg |
| specification | 59*39*30CM |
Instock
There are no reviews yet.