Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Features | Sports |
| Material | Cloth, Mesh fabric |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | MATERNITY, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Model Number | WF6 |
| Warning | NO |
Instock
There are no reviews yet.