Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | – |
| Material | Metal |
| Model Number | Spiral Lock Hair Tie |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Casual |
| Style | Fashion |
| Type | Elastic Hair Bands |
| Weight | 40g |
| length | 66cm |
Instock
There are no reviews yet.