Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 38.00X4.00X1.00cm |
| Material | Zinc alloy |
| Model Number | Hair Bun Curler |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
| feature1 | hair bun maker |
| feature2 | bun maker for hair |
| feature3 | hair bun accessories for women |
| feature4 | bun forms for hair |
| feature5 | easy bun hair bun maker |
| feature6 | bun hair maker |
| feature7 | hair bun curler |
| feature8 | lazy hair curler bun maker |
| feature9 | hair styling tool |
| feature10 | hair bun making tool |
Instock
There are no reviews yet.