Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 4.3 x 1.2 x 4.3 inches, 70*46*45cm |
| Material | stainless steel |
| Model Number | Dreadlock Machine, QS-020 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider, Braider |
| Brand Name | YINGHE |
| Type | Hand Tool Parts, Connectors |
| Warranty | 12 Months |
| Product name | Dreadlocks Hair Making Machine Dreadlock Crochet Electric Machine |
| OEM | Avaliable |
| Voltage | 220V/110V |
| Weight | 1 |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.