Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 4x22cm/1.6×8.7" |
| Material | Polyester |
| Model Number | Women Hairbands |
| Brand Name | YUKU |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
Instock
There are no reviews yet.