Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | – |
| Material | – |
| Model Number | Paracord Rope Knife Beads Pendant |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Braider |
| Metals Type | metal spacer beads |
| Design | Hair Braid beard Dreadlock Beads |
| pattern | Viking Hair Rune Beads For Jewelry Making |
| useage | spacer beads for diy making |
| feature | Viking Runes Beads for Charms bracelet |
| Qty | 24pcs/set |
| Outer size | 8.5x13mm |
| hole size | 4.5 |
Instock
There are no reviews yet.