Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Size | 50Pcs/lot, about 6*8mm |
| Material | Acrylic |
| Model Number | A0011 |
| Brand Name | Xiluodai |
| Item Type | Braider |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Hole Size | about 4mm |
Instock
There are no reviews yet.