Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | 1pcs, 24.7*13.5*5.5CM |
| Material | aa, ABS+PC |
| Model Number | aa |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Braider |
| function | Automatic hair braiding |
| Application | all Texure Hair |
| product size | 21.5*8cm |
Instock
There are no reviews yet.