Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Size | about 10x12mm |
| Material | Alloy |
| Model Number | A0057 |
| Brand Name | Xiluodai |
| Item Type | Braider |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.