Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 25 cm |
| 3C | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Max Speed | 1M |
| Design | sneaker |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 220V |
| Brand Name | criswisd |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Color | As pictures show |
| Styles | RC Snake/Bee/Scorpion |
| Material | Plastic |
| Packing | Come not with original box |
| Batteries | LR44 batteries (not included ) |
Instock
There are no reviews yet.