Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 20 × 8 cm |
| Size | 50cm*35cm |
| Material | Silicone |
| Model Number | Silicone Neck Wrap |
| Item Type | CAPES, Apron for hairdresser |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Hairdressing cape |
| Feature 2 | Hairdresser cape |
| Feature 3 | Hairdresser professional accessories |
| Feature 4 | kappers benodigdheden |
| Feature 6 | barber cape |
| Feature 5 | barber shop |
| Feature 7 | barber accessories |
| Feature 8 | Hairdressing hairdresser accessories |
| Feature 9 | Hair dye |
| Feature 10 | haircut accessories |
| Feature 11 | Hairdressing cloth |
| Feature 12 | barber apron |
| Feature 13 | Barber cutter cover |
| Feature 14 | hairdressing coat |
| Feature 15 | haircut cape |
| Feature 16 | Barber gown |
| Feature 17 | Neck cape |
Instock
There are no reviews yet.