Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Size | 74*58cm |
| Material | waterproof clothes |
| Model Number | Red Professional Stylist Aprons |
| Brand Name | Linmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| barberia | coiffure |
| barber | hairdresser |
Instock
There are no reviews yet.