Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 55x40x0.2 cm |
| Material | silicone |
| Model Number | Wrap |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Hair Dye Collar | Hair Cutting Guide Collar |
| Cutting Cape | Hair Dye Shawl |
| Rubber Neck Wrap Neck Guard | Salon Hairdressing Hair Cutting Pad |
Instock
There are no reviews yet.