Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | About 130cmX 82cm cm |
| Material | Cloth |
| Model Number | Haircut Cape |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| style 1 | hair cut |
| style 2 | hair cutting machine |
| style 3 | hair cutting accessories |
| style 4 | hair cutting scissors |
| style 5 | hair cut tools |
| style 6 | hair cutter |
| style 7 | hair cut cape for adults |
| style 8 | hair cut stencil |
| style 9 | hair cut razor |
| style 10 | hair cut comb guide |
| style 11 | hair cut accessories |
| style 12 | hair cut apron |
| style 13 | hair cut accessories tools |
| style 14 | hair cut accessories for men |
| style 15 | hair cut accesories |
| style 16 | hair cut accessories set |
| style 17 | hair cut apron kids |
| style 18 | hair cut accessories for women |
| style 19 | hair cut accessories for men cover cape |
| style 20 | cut hair accessories |
| style 21 | hair cut brush |
| style 22 | hair cut bag |
| style 23 | hair cut baby |
| style 24 | hair cut blade |
| style 25 | hair cut band |
| style 26 | hair cut blanket |
| style 27 | hair cut bit |
| style 28 | hair cut boy |
| style 29 | pixie cut wig human hair 1b/27 |
| style 30 | hair cut cape |
| style 31 | hair cut cover |
| style 32 | hair cut clothes |
| style 33 | hair cut clip |
| style 34 | hair cut comb |
| style 35 | hair cut chair |
| style 36 | hair cut catcher |
| style 37 | hair cut cloth |
| style 38 | hair cut clipper |
| style 39 | hair cut doll |
| Feature 1 | Apron |
| Feature 2 | Men Adults Shaving Aprons |
| Feature 3 | Beards Apron |
| Feature 4 | Wall Mirror Suction Haircut Wrap Cape |
| Feature 5 | Home Salon Apron |
Instock
There are no reviews yet.