Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | About 135*160cm |
| Material | Hairdresser Wrap |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Name | Barber Cape |
| Specifications | Hairdressing Cape |
| Product | Hairdressing Cape |
| Feature | waterproof |
| Suitable for | Adult |
| Type1 | barber accessories |
| Type2 | barber shop |
Instock
There are no reviews yet.