Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1pc |
| Size | 23*17cm |
| Material | Stain |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | cap |
| stain | night cap |
| silk bonnet | silk hat |
| hair sleep protector | silk hat |
| bonnet silk | satin night bonner |
| Sleep cap | curly hair cap |
Instock
There are no reviews yet.